Elegancia, Inšpirácia

Móda nie je len o oblečení, ale najmä o módnych doplnkoch. Práve doplnky dotvárajú celkový obraz a odlišujú módne ikony od priemeru. Široký sortiment náhrdelníkov, náramkov, náušníc, prsteňov, príveskov a inej bižutérie, ktorú nájdete na stránkach Femme Fashion, poteší každú ženu, ktorá chce vystúpiť z radu.

Či už hľadáte niečo v čom zažiarite na večierku alebo unikátny, originálny darček, obráťte sa na nás. Od nášho založenia je naším cieľom ponúknuť najnovšie štýly a trendy vo svete bižutérie a šperkov. Práve Femme Fashion je odpoveďou mnohých zákazníkov, ktorí hľadajú jedinečné a štýlové módne doplnky bez toho, aby to zranilo ich peňaženku.

Dostupný štýl

V dnešnej uponáhľanej dobe je skoro nemožné chodiť z jedného obchodu do druhého a hľadať ten najvhodnejší doplnok. Náš online shop je postavený na potrebách zákazníkov, vďaka čomu je nakupovanie veľmi jednoduché. Už po pár klikoch a z pohodlia domova, môžete mať váš šperk vybratý a objednaný.

Bižutéria a šperky sú našim koníčkom a preto sa snažíme pristupovať k výbere sortimentu s láskou a starostlivosťou, pretože vieme, že naši zákazníci majú unikátny a vycibrený vkus.

Ak chcete aj vy byť jedineční, my vo FemmeFashion vám k tomu pomôžeme.


Kontaktujte nás

  • Femme Fashion
  • Predajné miesto:
    Solárium TYJA
    Humenské námestie 4
    85107 Bratislava-Petržalka 
  • Tel: +421917110108
  • Email info@femmefashion.sk

Nasledujte nás